Dijital Pazarlama

İnternet reklamlarınızı en verimli şekilde kullanın!
image

Dijital Pazarlama Hangi Platformlarda Uygulanır?

Dijital pazarlama internet kullanıcılarının istatistiksel olarak ziyaret trafiklerini doğru yönlendirmeler ile yakalayıp arzu ettikleri veya merak uyandıracak içeriklere yönelmelerini sağlayacak platformlarda yapılan tanıtım faaliyetleri bütünüdür. Bu bağlamda sosyal medyalar, arama motorları ve daha bir çok dijital platform üzerinden reklam vermeniz için sizlere danışmanlık hizmeti sağlamatayız!

Google Platformları

Google arama motoru kullanan kişilere erişmek için kullanılabilecek olan google ads, google merchant center, google my business, google maps ve youtube platformları üzerinden reklam ve reklam optimizasyon işlerinizi profesyonel olarak hazırlıyoruz.

Email us
Google Ads

Sosyal medyanın mihenk taşlarından olan facebook ile en verimli etkileşim ve dönüşümleri yakalayabileceğiniz çalışmalar hazırlıyoruz.

Email us
Google My Business

Genel olarak Z kuşağının hakim olduğu ve yapısal olarak alışverişe müsait bir sosyal medya olan instagram hesaplarınızı yönetiyoruz.

Email us
Youtube Reklamları

Görüntülü tanıtım ağlarının lideri konumunda olan youtube ile marka bilinirliğinizi arttırmaya yönelik profesyonel çalışmalar hazırlıyoruz.

Email us
Google Maps

Kurumsal firmaların en yaygın olarak kullandığı platformların başında bulunan linkedin hesaplarınızı en aktif şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Sosyal Medya Platformları

İnstagram, facebook, tiktok, linked, twitter gibi bir çok platform üzerinden en uygun bütçeler ile en çok kitleye erişmeniz için en verimli reklam stratejilerini sizler için oluşturuyoruz.

Have a question
Facebook Business

Facebook üzerinden işletmenize ait reklamları  avantajlı bir şekilde oluştururoyuruz.

Have a question
Instagram Business

Instagram üzerinden işletmenize ait reklamlarınızı en verimli şekilde oluşturuyoruz!

Have a question
Diğer Sosyal Medya

Diğer sosyal medya platformları için reklam çalışmaları taleplerinizi ivedilikle sağlıyoruz!

Diğer Arama Motorları

Yaygınlık bakımından Google kadar çok olmasa da Yandex ve Bing arama motorlarının reklam verimliliği tartışılmaz bir gerçektir. Özellikle Rusya ve diğer Slav Ülkeleri üzerinde Yandex kullanımının yaygınlığı göz önüne alındığı zaman yurtdışı bölgesel reklam ağları için vazgeçilmez araçların başında gelir.

Email us
Yandex Direct

Yandex üzerinden farklı kitlelere erişmeniz için en verimli reklam statejilerini oluşturuyor, en düşük maliyet ile en yüksek verimi almanızı sağlıyoruz.

Email us
Bing ADS

Microsoft arama motoru olan Bing üzerinden reklam vermek isteyenler için gerekli tüm açılış ve çalışmaları Profesyonel bir şekilde sağlıyoruz.

Aradığınız Hizmeti Bulamadınız mı?

Birlikte çalışmak için hangi konuda hizmet alacağınızı bulamadınız mı? Sizler ile iletişime geçerek tüm ihtiyaçlarınızı birlikte belirleyelim!