E-Ticaret Web Site Tasarımı

Eyapım Dijital olarak, e-ticaret web site tasarımı hizmeti sunuyoruz. Sunduğumuz e-ticaret web site tasarımı hizmeti, işletmelerin online olarak ürün ve hizmetlerini satabilmeleri için gereken web sitesi tasarımını içerir. E-ticaret web site tasarımı hizmetimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilir ve modern tasarım trendlerini takip ederek, son teknoloji araçlarını kullanarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun e-ticaret web sitesi tasarımı sunmayı hedefler.

E-ticaret Web Site Tasarımı Nedir?

E-ticaret web site tasarımı, bir işletmenin online olarak ürün ve hizmetlerini satabilmesi için gereken web sitesi tasarımıdır. Bu tasarım, kullanıcıların web sitesini kolayca kullanabilmesini, ürün ve hizmetlerin görsel olarak çekici ve dikkat çekici olmasını ve işletmenin marka kimliğini yansıtmasını sağlar. E-ticaret web site tasarımı, işletmenin online pazarlama stratejilerinin bir parçasıdır ve başarılı bir e-ticaret web sitesi tasarımı, işletmenin online varlığını artırarak daha fazla müşteriye ulaşmasını sağlar.

Eyapım'da E-Ticaret Web Site Tasarımı Hizmetinde Neler Mevcut?

"Eyapım Dijital" olarak sunduğumuz e-ticaret web site tasarımı hizmetimizin içeriği aşağıdaki gibidir:

Address

İhtiyaç Analizi: Müşterilerimizin ihtiyaçlarının analizi yapılır ve e-ticaret web sitesinin amacına uygun olarak tasarlanması için planlama yapılır.

Email

Kullanıcı Dostu Tasarım: E-ticaret web sitesinin kullanıcı dostu olması, kolay kullanılabilir ve kullanıcı deneyiminin üst seviyede olması için tasarlanır.

Phone Number

Ürün ve Hizmet Görselleri: E-ticaret sitesinde ki  ürün ve hizmetlerin görselleri, müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve tercihlerine göre özelleştirilir.

Fax

Güvenli Ödeme Sistemi: E-ticaret web sitesinde müşterilerimizin güvenli bir şekilde ödeme yapabilmesi için ödeme sistemleri entegre edilir.

Fax

SEO Uyumlu Tasarım: E-ticaret web sitesinin arama motorlarında üst sıralarda yer alması için SEO uyumlu tasarım yapılır.

Fax

Mobil Uyumlu Tasarım: Mobil cihazlarda da rahatlıkla görüntülenebilen, mobil uyumlu e-ticaret web sitesi tasarımı yapılır.

Fax

Özelleştirilmiş Tasarım: E-ticaret web sitesi tasarımı, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre marka kimliğini yansıtacak şekilde tasarım yapılır.

Fax

Yönetim Paneli: E-ticaret web sitesinin yönetimi için kullanılabilecek kolay kullanımlı bir yönetim paneli hazırlanır.

Fax

Kargo ve Teslimat Sistemi: E-ticaret web sitesinde müşterilerimizin ürünleri güvenli bir şekilde teslim sürecini takip edebilecekleri kargo entegrasyonları.

E-ticaret Web Site Tasarımı Hizmetimizin Avantajları

"Eyapım Dijital" olarak sunduğumuz e-ticaret web site tasarımı hizmetinin avantajları şunlardır:

Email us
Daha Fazla Satış

E-ticaret web sitesinin kullanıcı dostu tasarım prensipleri doğrultusunda hazırlanan ve ürün ve hizmetlerin görsel olarak çekici olduğu bir web sitesi, müşterilerimizin satışlarını arttırır.

Email us
Rekabet Üstünlüğü

Modern web tasarım trendlerini takip eden ve son teknoloji araçlarını kullanan e-ticaret web site tasarımımız, müşterilerimizin rakiplerinden ayrılmasını sağlar, müşterilerimizin marka bilinirliğini arttırır.

Email us
SEO Uyumlu Tasarım

E-ticaret web sitesinin arama motorlarında üst sıralarda yer alması için SEO uyumlu tasarım yapılır. Bu sayede, müşterilerimizin e-ticaret web sitesi arama motorlarında başarılı sonuçlar alır.

Email us
Mobil Uyumlu Tasarım

Mobil cihazlarda da rahatlıkla görüntülenebilen, mobil uyumlu e-ticaret web sitesi tasarımı yapılır. Bu sayede, müşterilerimizin e-ticaret web sitesi, mobil cihaz kullanıcıları tarafından rahatlıkla görüntülenir.

Email us
Güvenli Ödeme Sistemi

E-ticaret web sitesinde müşterilerimizin güvenli bir şekilde ödeme yapabilmesi için güvenli online ödeme sistemleri entegrelerinin yanı sıra offline ödeme yöntemleri ile desteklenir.

Email us
Kargo ve Teslimat Sistemi

E-ticaret web sitesinde müşterilerimizin ürünleri güvenli bir şekilde teslim alabilmesi, teslim süreçlerinin sağlıklı kontrol edilebilmesi için kargo ve teslimat sistemleri entegre edilir.

Email us
Özelleştirilmiş Tasarım

E-ticaret web sitesi tasarımı, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilir. Marka kimliğini yansıtacak şekilde firmanızı ve ürünlerinizi müşterilerinize en iyi şekilde sunan tasarım yapılır.

Email us
Kolay Yönetim

E-ticaret web sitesi tasarımı, müşterilerimizin kolayca yönetebileceği bir yönetim paneli ile birlikte sunulur. Bu sayede siparişlerinizi, ürünlerinizi ve müşterilerinize ait yönetim prosesi en verimli şekilde kullanılır.

E-ticaret Web Site Tasarımı Hizmetimizin Süreci

"Eyapım Dijital" olarak, e-ticaret web site tasarımı hizmetimiz şu aşamalardan oluşur:

Email us
İhtiyaç Analizi

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ederek, hedef kitlesini belirliyoruz.

Email us
Planlama

Tasarımın amacı, tasarım özellikleri, grafikler ve diğer unsurlar belirlenir.

Email us
Tasarım

E-ticaret web sitesi tasarımı, müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve hedeflerine göre seçilir.

Email us
Geliştirme

E-ticaret web sitesi tasarımı onaylandıktan sonra, geliştirme süreci başlar.

Email us
Test Etme

E-ticaret web sitesi, test edilir ve bulunan hatalar için hata ayıklama işlemleri uygulanır.

Email us
Yayınlama

E-ticaret web sitesi müşterilerimize teslim edilir ve artık yayına alınır.

"Eyapım Dijital" olarak, müşterilerimize en iyi e-ticaret web site tasarımı hizmetini sunuyoruz. Kullanıcı dostu, estetik, özelleştirilmiş, mobil uyumlu, SEO uyumlu ve güncel web sitesi tasarımlarıyla müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarını sağlıyoruz. Ayrıca, müşterilerimize güvenli ödeme sistemi ve kargo ve teslimat sistemi entegrasyonu, kolay yönetim paneli gibi ek hizmetler de sunuyoruz. 

Eğer siz de e-ticaret web site tasarımı hizmetimize ihtiyaç duyuyorsanız, bizimle iletişime geçebilbilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ve deneyimimizle, işletmenize en uygun e-ticaret web sitesi tasarımını sunarak online varlığınızı artırmanıza yardımcı olacağız. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak veya teklif istemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Get in touch with us.

Easy and fast adjustments of elements are possible with CMS Pro. Find out more about our all-in-one programmatic template.