Mobil Uygulama Geliştirme

İos ve Android Uygulama Geliştirme Hizmetleri
image

Mobil Uygulama Teknolojileri

Mobil yazılımın becerileri yazılım sektöründe kısmen yeni bir alan olmasından dolayı, bu hizmeti verebilecek geliştiricilerin sayısı ve tecrübeleri konusunda ciddi firma bulmak zor. Bu sebeple çözüm ortağı seçimi hata götürmez bir gerçektir. 

Eyapım Dijital, sizin taleplerinize göre, İOS ve Android işletim sistemi platformlarında çalışacak mobil uygulamalar geliştirmektedir. Geliştirilecek olan uygulama için 2 ana temel algoritma içerisinden ihtiyaçlarınıza en uygun olan çözümü sunarak mobil aplikasyonları sizler için hazırlıyoruz.

Pushing Boundaries

Mobile Native (Yerel) Uygulama

Java ile geliştirilen Android uygulamaları, Objective C veya Swift ile geliştirilen iOS uygulamaları native tabanlı uygulamalar.

Building Site

Mobile Hybrid (Web View) Uygulama

Bu uygulamalar HTML5, CSS3 ve JavaScript‘in gücü üzerine inşa edilerek standart bir web sayfasının aplikasyon hali ile cihazlarda çalıştırılır

İnternet Erişiminin 80% Mobilden!

Günlük hayatta internet kullanıcılarının büyük bir kısmı internete erişmek için mobil cihazlar kullanmaktadır. Kullandıkları cihazların fonksiyonlarının daha belirgin ve daha gelişmiş olarak kullanılabilir olması için ek uygulamalardan yararlanan kullanıcılar, bu bağlamda faaliyet gösteren ve verimli olduğuna inandıkları uygulamaları İOS cihazlar için APPStore, Android cihazlar için Play Store üzerinden ihtiyaçları olan aplikasyonları kolaylıkla indirmektedir. 

Faliyet alanınız veya hizmet verdiğiniz sektör ne olursa olsun, en uygun çözüm ile sizlere mobil uygulamalar geliştirmekteyiz. ister kendi projeleriniz için, ister satış yapmak için, ister reklam & tanıtım amacı gibi bir çok rota üzerinden ihtiyaçlarınıza göre mobil uygulamalar geliştirmekteyiz.


Bize Ulaşın!

Diler iseniz iletişim sayfası üzerinden, dilerseniz müşteri panelimizden kayıt olup , giriş yaparak bizlere sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.