Seo Danışmanlığı

Arama motorlarında fark edilir olun!
image

Doğru Seo!

Seo işlemleri yapıları gereği faaliyet gösterilen sektör ve rekabete göre farklılıklar gösteriz. Eyapım Dijital olarak en ince ayrıntısına kadar sektör dinamiklerini analiz ediyor, analizler doğrultusunda en doğru seo stratejisini uyguluyoruz.

Seo işlemleri profesyonellik ve deneyim gerektirir. Farkında olmadan yapılan yanlış işlemlerin tekrar düzenlenmesi ciddi zaman kayıplarına yol açacaktır. Bizler seo konusunda en doğru adımları atarak, net sonuç almanız adına profesyonel seo çalışmaları sağlamaktayız.

Email us
Seo Optimizasyonu

Web sitenizin algoritmik yapısının arama motorları tarafından daha kolaylık ve verimli şekilde fark edilebilir olması için sitenize seo optimizasyonu hizmeti sağlıyoruz. Google, yandex, bing gibi arama motorlarında üst sıralarda sonuç almanızı ve bu sayede rakiplerinizin bir adım önünde, daha çok ziyaretçi çekmenizi sağlıyoruz.

Email us
İçerik Optimizasyonu

Web siteniz içerisinde ki içeriklerinizin seo açısından uygunluğunu kontrol ediyor, tavsiyeler ve düzenlemeler ile ihtiyacınız olabilecek doğru başlık ve anahtar kelimelerden oluşan seo uyumlu içerikleri sizlere sunuyoruz.

Email us
Off Page Seo

Web sitenizin otoritesini arttırmaya yönelik dış kaynaklı içerik platformları üzerinden, web site ve hizmet sektörünüze uygun şekilde çalışmalar sağlıyor, marka bilinirliğini arttırıyoruz. Bu sayede referal sonuçlu aramalar ile sıralamanızı yükseltiyoruz.

Email us
Bölgesel Seo

Lokasyon bazlı arama sonuçlarında faaliyetlerinizi en iyi sıralamada arama motorlarında ki yerlerine taşıyoruz. Bu sayede reklam bütçesine ihtiyaç duymadan, bölgesel aramalardan en verimli etkileşimi kazanmış olursunuz.

Email us
E-ticaret Seo

E-Ticaret siteleriniz için profesyonel olarak seo çalışmalarını sağlıyoruz. Satış ve web site ziyaretçilerinizi artırmaya yönelik stratejileri belirliyor, düzenli şekilde yapılan hizmetleri sizlere raporlar ile bildiriyoruz.