Sosyal Medya Danışmanlığı

En verimli ve anlık etkileşim alabileceğiniz tanıtım aracı sosyal meyda!
image

En Verimli Tanıtım Aracı Sosyal Medya

Ticari faaliyetler açısından sosyal medyanın kullanım amacı, tanıtım, pazarlama ve marka bilinirliğini arttırmaya yönelik olmalıdır. Bu amaçla sosyal medya hesaplarının en verimli şekilde kullanılabilmesi için doğru bir yönetim operasyonu gerekmektedir. Eyapım Dijital olarak sosyal medya hesaplarınızı yönetmeniz için sizlere yardımcı oluyoruz.

Sosyal medya platformları görüntülü reklam ağlarına nazaran daha hızlı ve verimli etkileşim alabileceğiniz platformlardır. Sizler de sosyal medya'da bulunarak markanızın bilinirliğini ve hizmet faaliyetlerinizi arttırabilirsiniz.

Email us
Facebook

Sosyal medyanın mihenk taşlarından olan facebook ile en verimli etkileşim ve dönüşümleri yakalayabileceğiniz çalışmalar hazırlıyoruz.

Email us
İnstagram

Genel olarak Z kuşağının hakim olduğu ve yapısal olarak alışverişe müsait bir sosyal medya olan instagram hesaplarınızı yönetiyoruz.

Email us
Youtube

Görüntülü tanıtım ağlarının lideri konumunda olan youtube ile marka bilinirliğinizi arttırmaya yönelik profesyonel çalışmalar hazırlıyoruz.

Email us
Linkedin

Kurumsal firmaların en yaygın olarak kullandığı platformların başında bulunan linkedin hesaplarınızı en aktif şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Email us
Twitter

Firmanız veya faaliyetleriniz ile alakalı olarak duyuru, haber niteliği olan paylaşımlarınızı eş zamanlı olarak bir çok kitleye duyurabilirsiniz.

Email us
Tiktok

Yeni neslin yeni platformu olan tiktok ile genç nesillere markanızı tanıtabilir ve gelecek için büyük bir tanıtım yatırımı sağlayabileceksiniz!